W dniu 12 września 2015 r. ełccy Peowiacy wzięli udział w III rundzie Grand Prix Ełku w marszach na orientację. Start i meta zawodów miały miejsce przy Hotelu Gryfia- Mazur w Szeligach. Na starcie marszu stanęło 30 zawodników, wśród nich 5 żołnierzy POW z Oddziału POW Ełk oraz Komendant Główny POW. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania trasę liczącą 9 km, na której organizator przygotował 8 wymagających punktów kontrolnych. Ponadto dla najwytrwalszych czekał dodatkowy etap o długości 6 km z 6 punktami kontrolnymi. Ostatecznie wśród Peowiaków dodatkową drugą trasę pokonał Zastępca Komendanta Oddziału POW Ełk kpr. POW Sebastian Żarski i Komendant Główny POW kpt. POW Piotr Augustynowicz. Na mecie na zawodników czekał poczęstunek oraz ognisko z kiełbaskami. Następnie Zastępca Prezydenta Miasta Ełk Pan Artur Urbański wręczył dyplomy dla zwycięzców. W swoich kategoriach wiekowych pierwsze miejsca zajęli st. szer. POW Wiktoria Sawicka i kpr. POW Sebastian Żarski. Gratulujemy!
Startem w Grand Prix Ełku w marszach na orientację ełccy Peowiacy uczcili siódmą rocznicę powstania swojego oddziału.