W dniu 19 kwietnia 2015 r. w Ełku odbyły się z pierwsze z czterech zawodów I Grand Prix Ełku w marszach na orientację. Organizatorem zmagań był MOSiR Ełk. Zbiórka uczestników zawodów miała miejsce o godz. 9.00 przed wejściem głównym na Stadion Miejski. Stamtąd, podstawionym autobusem, zostali oni przewiezieni na start (Leśniczówka Mrozy). Wystartować można było zarówno indywidualnie i drużynowo. Do pokonania był dystans około 10 km z ośmioma punktami kontrolnymi. Wśród blisko 90 uczestników nie zabrakło również żołnierzy POW. Na starcie stanęło 4 elewów Szkoły Podoficerskiej POW. Uczestnicząc w zawodach mogli doskonalić swoją sprawność fizyczną oraz umiejętności z zakresu terenoznawstwa. Spisali się dzielnie. Elew Wiktoria Sawicka w swojej kategorii wiekowej zajęła 1 miejsce, natomiast drużyna elewów w składzie: Kamil Dobrzyński, Patryk Karpowicz, Łukasz Andziak zajęła 3 miejsce. Gratulujemy! Kolejny start 31 maja 2015 r. 11128488_657898894343647_6749518836563600499_o